Список форумов Дневники обучения MTSNG/МТТ Дневники обучения III разряд ‹Дневник обучения BronzeBomber

Дневник обучения BronzeBomber

Дневники обучения участников проекта ITCJunior

Модератор: NoobSupport

ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Всем привет. Меня зовут Андрей. 24 года. С города Львов, Україна. Познакомился с покером в 2018 году после случайного просмотра Wsop 2016 на Ютубе. Заинтересовался. Начал пробовать играть на Покерстарс. Банкрол слил конешно. Задумался об обучении покера. В интернете попал на Академию Покера. Начал обучатся играть Sng $1. Но все свои небольшие банкроли в конечно итоге слил. В конечном итоге играл с 2018 по 2019 год. Потом забросил покер к 08.08.2023. Вернулся в покер начал играть на GG микролимити. Хочу обучаться в школе  чтоб поставить свою игру, исправить ошибки, и двигатся в верх по лимитам.
Последний раз редактировалось BronzeBomber 29.фев.2024, 19:41, всего редактировалось 2 раз(а).
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Пакет 0049-00205-001 активирован в Фонде ITCMatt 24.10.2023
Дисциплина: Турниры
Количество турниров в пакете: 4000
АBI пакета: 0
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Отчет о тренировке

Дата проведения:26.10.2023
Тренер: Matt
Активный ученик тренировки: BronzeBomber
Оценка тренировки: 10 из 10

Заметки:
Пройшлись по ренджам зі всіх позицій на префлопі.
Розібрали мій діпран, гру на постфлопі.

Выявленные ошибки:
Трошки тайтові ренджі, особливо з баттона.
Багато лімпів з сб, а треба відкриватись і з більший ренджом ніж я думав. І проти різних типів оппонентів граємо по інакшому.
Овпен з сб 2.5 бб, а має бути 3 - 3,5
Не вмів рахувати шанси банку, навчили.
По спарці на флопу ставим 1 бб а не 30%
Пропуски велью, чеки, треба ставити на велью
Сайзинг на велью може бути трохи більший
В пізній стадії в нокаут турнірах потрібно дивитись на стеки інших оппонентів коли ми хочемо поїхати за нок.
Ну і звісно проблеми з логікою дій, чи ми хочемо вибити руки, які руки ми хочемо вибити, чи ми хочемо лишити оппа в споті, з чи добираєм, з чого ми добираєм і тд І тп
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Отчет о тренировке

Дата проведения:15.12.1999
Тренер: Matt
Активный ученик тренировки: BronzeBomber
Оценка тренировки: 10 из 10

Заметки:
Все ще зациклений на ренжах і моїй грі до фонду.

Выявленные ошибки:
На префлопі є пропуски. Деякі руки не відкриваю через неуважність . Стараюсь виправляти , поки що ще трохи зациклений на ренжах які я використовував. Так само колд коли 789 лінія робив по своїх ренжах. Сб овпени виправляю але ще коли тільтую через програш то починаю нітуюсь. Контбети пропуски в позиції так само тільтую деколи через переїзди і починаю нітуватись, грати по карті. По постфлопі буває мислю неправильно коли треба ставити на добір я думаю протилежно і ставлю щоб вибити. Буває що після того як зіграв роздачу розбираю і розумію що неправильно мислив але під час гри ще продовжую робити помилки. Мало чек-рейжу на флопі. Треба підняти бет vs miss conbet. Забагато викидую на бб на конбет. Мало добираю в деяких спотах. Буду працювати. До фонду здавалось що префлоп у мене непоганий але бачу що є багато пропусків і вони впливають сильно на вінрейти.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Итоги за Декабрь месяц 2023

В грудні практично не грав. Довів тренеру до відому по якій причині. Провели тренування 15.12 розбір бази після зіграних 150 турнірів. Тренер вказав на помилки які потрібно виправити.

План/цели на Февраль месяц 2024

З 9 січня відновив катку. Хочу активно катати 5-6 днів в неділю. Працювати над своєю грою holdem manager 3 і акцентувати увагу на помилках які у мене були виявлені. Хочу також зберігати роздачі в яких невпевнений як зіграв і їх розбирати. І останнє, хочу награти базу щоб потім її розібрати з моїм новим тренером.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
З сьогоднішнього дня хочу почати документувати підсумки сесій і свої думки в щоденнику
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Зазвичай відігрую 7 туриків на день +-. Субота , неділя вихідний.
Почалась сесія добре, складувалось непогано. 3 ітм з 7.
Останніми днями працював над баррелінгом, так як граю як Лорем говорить як "обоссаний рег". Покращення вже відчув у грі, буду продовжувати працювати.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Зіграв 6 турнірів. 2 ітм. +16$.
В одному мав нормальний стек близько баблу але програв QQ в KK. Мав 2.8 бб на ББ виграв олл ин з 10/5s і потів тянув час до ітм пройшов і зразу вилетів. В іншому туріку 2.16 bounty, діпка , вилетів 32-им з 6406. +20$. Складовалось непогано, оллини на виживання всі виграв )), стек був 10-28 бб , не зміг розкрутитись, стек такий шо і но поблефуєш не побарилиш багато, в деяких ситуаціях міг зіграти агресивніше але зассав, поки що ше немаю сміливості грати агресивно в блеф з коротким стеком в діпі. Що замітив оппи грають акуратно і тайтово в діпі, починають викидати на сбет часто, не захищати бб.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Итоги за Январь месяц 2024

В січні почав грати після невеликої перерви і почав робити помилки через те що не грав деякий час і почав забувати свою страту. Але помалу розкачався підтянув свою гру тепер все норм. В цілому мені не сподобалось як я грав в січні.

План/цели на Март месяц 2024

Хочу продовжувати накатувати дистанцію. Удосконалювати свою гру. Все ще є багато пропусків на префлопі. Моя гра є з перемінним
успіхом. То граю добре то починаю щось видумувати або грати пасивно або починаю тільтувати і робити пропуски на префлопі. Хочу це продовжувати виправляти і робити менше помилок бо це впиливає на ЕВ.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Сьогоднішня сесія +3.42$. Зіграв тільки 5 туріків. 2 в ітм. Тому що захотів подивитися недавню трену нашої групи, знаю що це недобре і це відволікло мене таки і зробив багато помилок, провину беру на себе. В одному 28ий з 534 = 4.72$ . Турік склався непогано, програв пару оллинів за ноки і потім з коротким стеком вилетів. Другий турік 270 з 5331 = 5.83$. Турік спочатку складався погано короткий стек але потім виграв пару оллинів по грязі, на бабл вийшов з коротким стеком і і так просто пересидів пару пейджампів, роздавали ужасно. В загальному грою не дуже задоволений сьогодні, багато тупих помилок бездумних які знаю шо не треба робити але сьогодні зробив.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Сьогоднішня сесія -$5.22. Як оллини не виграються в + сесію не вивести. 1 ітм. Короткийстек вилетів зразу після баблу. В іншому туріку складувалось непогано хороший стек а потім кулер фулл ААА99 в фул АААQQ на 80 блайндів і вилетів. Гра посередня. Але знову повторю, треба тащити оллини без того ніяк особливо зараз коли я не награю багато туриків на день.
Доречі вчора додивився трену розбору турніру на 2:50:00 багато різних моментів для себе занотував, ну ось одна, весь час її забуваю, треба добирати з фішів по жирному, я це вже чув але знову ці ставки по 50% і чеки де не треба. Хороша трена.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
В мене сьогодні переап. +$68. 8 туриків 4 в ітм.
Перший $2.16 - 44/1341= $8.81
Другий $2.16 - 234/5868 = $11.69
Третій $1.08 - 12/1169 = $13.91
Четвертий $1 - 1/69 = $33.22
Шось детально сказати важко ) Складалося дуже добре, олл ини тягнув як Бог, зверху і по грязі. Якісь роздачі зараз важко згадати, гра сьогодні була дуже динамічна. Ну а чому не пройшов дальше тут типічна історія, короткий стек, не зміг далі розкрутитися.
Найкраща сесія цього року.
Банкролл GG $146.89
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Очікувано після дуже плюсової сесії, хуйова. Програв майже всі оллини. Зверху, знизу, всьо. Навіть на баблі 5 гравців до призів програв КК в 55. Зробив 3 ноки. Зіграв 7 туриків.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
У мене сьогодні тренування розбір бази.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Отчет о тренировке

Дата проведения:28.02.2024
Тренер: Zhaaba
Активный ученик тренировки: BronzeBomber
Оценка тренировки: 10 из 10

Заметки:
Тренування сподобалось. Тренер вказав на мою головну проблему - недобір.

Выявленные ошибки:
У мене була виявлена проблема -ЕВ в стеках 100бб+. Розібрали роздачі де зіграв неправильно і програв багато блайндів. Далі розібрали роздачі де у мене великий недобір з велью руками. Була виявлена проблема з сайзингами на флопі. Ще подивились роздачі по ізолейтам. Знову проблема з малим сайзингом ізолейту, також у мене був малий сайзинг 3бету. І на кінець подивились 3бет споти, деякі руки заколив неправильно, деякі треба було розіграти через оллин через що вплутав себе в складні непотрібні постфлоп ситуації. Дякую за тренування !
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Зіграв тільки 4 туріка бо сьогодні на ГГ мейнтненс був. 2 itm. Був кулер в ітм, я з 66 на ББ, чувак в холодну заколив АА на hj, флоп AKs6, виставились на флопі, роздача на 85бб. Жаль. Оллини потрібні невиграв тй повсьому.

Хочу сказати шо без тренера досягти результатів на мою думку є дуже важко. Тренер знайде твої ліки і скаже як їх виправити, а сам ти скільки не сиди роздачі не розбирай толку з того буде небагато. Треба знати яка в тебе має бути виграшна статистики по всіх фільтрах, без тренера який знає того має бути стільки процентів , того стільки, ти просто незнаєш цієї інформації.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Зіграв 5 турнірів. 1 ітм = 168-ий $1.95 . Сесія -$6. Баланс $63.43 . Був $143. Але зробив перевод іношому гравцю по фонду $60. Сесія сама звичайна, без якихось важких спотів, просто оллини не виграв де треба.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Итоги за Февраль месяц 2024

За місяць зіграв приблизно 20к рук. Провів розбір бази 28 лютого. Гра була нестабільна, працював над грою трохи, міняв деякі аспекти гри. По результатам точно не дивився але нормальну таку кількість ітм зробив здається, пару діпів теж, 2 фінальні столи 5 місце і 1 місце
Впринципі цим місяцем задоволений.

План/цели на Март месяц 2024

Хочу зіграти 20к рук не менше. Виправляти свої помилки на які мені звернув увагу тренер і провести наступний розбір бази. Сподіваюсь на заноси. Хочу набити $300 профіту щоб перейти на наступний Абі 2.50
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Сьогоднішня сесія -$1.50. 8 турнірів, 2 ітм.
Zodiac Bounty $1.50 = 50/482 = $4.89
Bounty hunters $1.08 = 36/1218 = $3.70
Сесія як сесія. Не склалось пройти дальше.
З цікавого виграв фул проти сету потім на іношму столі програв сет проти фулу ))
Скачав собі Hn3 і Hm2. Старіші версії програм. Буду сидіти аналізувати стати.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Зіграв 6 турнірів. 1 ітм. Сесія +$0.65.
Bounty Hunters $2.16 = 47/907 = $8.08
Програв 99 в 44. Дилер GG - тварь.
Були гарні стеки але дилер GG вирішив мене накрутити, так і получилось. Гра була дуже хаотична то я їх то вони мене але в кіцевому підсумку вони мене. Міг бути ше один ітм шось за 30 людей до призів вилетів але там короткий стек, не став пересиджувати чекати дива.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Сьогоднішня сесія -$6.59. Зіграв 7 турнірів. 0 ітм. Набив хороші стеки в деяких туріках в ранній стадії а потім все по хуям пішло. То дилер не роздачає іграбельні руки, то програю монетки, і так... Одна печалька, був стек 44бб вже після рєги і вєбав в AKo, а так добре складувалось в тому BountyHunteri. Гра на постфлопі в мене сьогодні була посередня, можу краще грати. По ЄВ в плюс то саме головне.
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Зіграв тільки 4 туріка бо мав іншу роботу. Сесія -$2.18. 1 ітм. Проповз і зразу вилетів. В іншому туріку за 25 до призів вилетів. Складалось
"удовлетворительно". Але важливі оллини з коротким стеком не виграв. Якщо хтось читає вчора я забув написати, програв QQ в AKo на 44бб, і я не нию про роздачу, просто складувалось дуже добре але влип в монетку, до речі сьогодні цей самий турик ітіемнув.
З наступного тижня планую грати більше ніж 7 туриків на день. Попробую катати до ночі, певно не всі але хоча б якісь дні.
До речі хто не знав я граю на Абі $1.50. Всі туріки на GG і поки шо не можу більше туріків грузити по сітці так як хотілось би. Треба $300 профіту шоб перейти на Абі $2.50. Покишо у мене мало. +$17
ITC Points: -2,574 ITC
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщения: 31

"Побит лимит" MTSNG NLH 0,25$3 месяца в проекте ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Зіграв 8 туриків. Загрузка $13.33. Сесія -$5.66. 2 itm. $2.32 і $3.69. Без дальніх проходів. Там по мінімалу навіть писати не буду.
След.

Вернуться в Дневники обучения III разряд

бонусы:
для связи:
+380958534715
+380960880089