Список форумов Дневники обучения MTSNG/МТТ Дневники обучения для новичков ‹Дневники обучения Bilandv

Дневники обучения Bilandv

Дневники обучения новых пользователей форума.

Модераторы: ArhPro, stesting, CHErOBuK, RealAsiaPoker, NoobSupport

ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Всім привіт.
Мене звати Андрій. Вік 31 рік - для покера, на мій погляд, те що треба. :)
Я живу у найкращому місті Вінниця:
Vn1.jpg
Vn1.jpg (80.01 КБ) Просмотров: 5197

Раніше працював дерслужбовцем. Накінець то вирішив зайнятись серйозним ділом. :) З покером друзяки познайомили приблизно років 5 назад. Грав здебільшого для розваги. Останні 3 роки грав на гроші, не успішно на жаль. :( Після чого вирішив навчатись більш серйозно.
Пошук в інтернеті закінчився успіхом і я знайшов клуб freeteamclub, чому безмежно радий.
Надіюсь мої старання та допомога друзів і професійних тренерів дадуть свій результат.
Последний раз редактировалось Bilandv 05.окт.2015, 15:41, всего редактировалось 1 раз.
Спасибо сказали:
pokerbabe (07.10.2015)
Сообщение 05.окт.2015, 15:39
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Надіюсь, що навчання в клубі дозволить мені досягнути наступних цілей:
1. Зробити покер основним видом заробітку. Та заробляти через 1-3 роки не менше 1000 $ на місяць, для покращення життя моєї сім"ї.
2. Заробити грошей для розвитку офлайн бізнесу.
3. Основна мета, сформувати достатній банкрол для участі в європейських офлайн турнірах та зв"язати своє життя з покером. (Велика мрія).
4. Ну і для дитини виграти ось таку іграшку :grin:
braslet-2020.jpg
braslet-2020.jpg (68.77 КБ) Просмотров: 5196
ITC Points: 70,686 ITC
Поблагодарили: 425 раз.
Сообщения: 316

"Побит лимит" MTТ NLH 11$3 года в проекте ITCJuniorОбщий профит более 5000 USD1000 турниров с ITCJunior
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Итоги за Сентябрь месяц 2015

Тільки почав. Звіт відсутній :)

План/цели на Октябрь месяц 2015

Сьогодні підключили перший ігровий пакет по МТСНГ за 1$, на 45 чол. Ну щож почнемо.
Для початку зіграти перших 150 турнірів. І надати звіт для тренера. Після того можна складати більш детальні плани.
Спасибо сказали:
pokerbabe (07.10.2015)
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
handbik666 писал(а):
Супер так тримати)))
Дякую за підтримку)))
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Перші враження по турнірах.
Як же мені незвично грати на цих лімітах :) Хоча я і був в мінусі, все ж таки набагато комфортніше почував себе в турнірах 11$-22$. Гравці адекватні (в більшості). Можна грати по-різному. А тут замутити якийсь мув, коли не дійшло, ну дуже важко. Колять не попавши у флоп навіть з нижчими картами. Капець, одним словом)) Проте коли попадаєш у флоп проплачують сповна :grin:

П.С. А тут я опонента логіки взагалі не зрозумів. Ну що за донк на терні. То капець. Невже він думав, що я впаду. Та навіть вже не маючи нічого, я мусів би колоти. Але то таке. Одним словом, буду привикати)))

Poker Stars, $0.91 Buy-in (25/50 blinds, 6 ante) No Limit Hold'em Tournament, 9 Players
Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: 1,132 (22.6 bb)
BB: 3,831 (76.6 bb)
UTG+1: 964 (19.3 bb)
UTG+2: 5,231 (104.6 bb) Vpip: 47, PFR: 5
MP1: 967 (19.3 bb)
MP2: 1,392 (27.8 bb)
MP3: 2,827 (56.5 bb)
CO: 2,576 (51.5 bb)
Hero (BTN): 934 (18.7 bb)

Preflop: Hero is BTN with TИзображение AИзображение
UTG+1 folds, UTG+2 calls 50, 4 folds, Hero raises to 200, 2 folds, UTG+2 calls 150

Flop: (529) 7Изображение TИзображение 7Изображение (2 players)
UTG+2 checks, Hero bets 352, UTG+2 calls 352

Turn: (1,233) 4Изображение (2 players)
UTG+2 bets 250, Hero raises to 376 and is all-in, UTG+2 calls 126

River: (1,985) 4Изображение (2 players, 1 is all-in)

Results:
 Spoiler
1,985 pot
Final Board: 7Изображение TИзображение 7Изображение 4Изображение 4Изображение
UTG+2 showed AИзображение 6Изображение and lost (-934 net)
Hero showed TИзображение AИзображение and won 1,985 (1,051 net)
ITC Points: 222,572 ITC
Поблагодарили: 913 раз.
Сообщения: 1670

"Побит лимит" MTSNG NLH 1$3 года в проекте ITCJunior1000 турниров с ITCJunior500 турниров с ITC-junior
Изображение
Приветики)приветствую тебя на этом проекте!желаю больших успехов!
"Челябинские покеристки настолько суровые - что могут играть без карт, раздавая их в уме) - pokerbabe"
Мой дневник
Skype: juliya.bauer.85
Спасибо сказали:
Bilandv (07.10.2015)
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Отже, можна підвести підсумок сьогоднішнього невдалого дня у плані покеру. Почнемо з поганого:

1) Я як не вмів закінчувати сесії, які невдало складаються, так і не вмію. Завжди проскакує думка, а раптом. Ще один, ще два турніри, ну хоть трішки відбити. Ні щоб вийти. Зайнятись чимось іншим, розвіяти себе, в кінці кінців відпочити від покеру. Але маю те що маю. Треба більше працювати над собою в цьому аспекті. Записати це жирним шрифтом у мій список для розвитку. І от вдала вчорашня сесія практично перекреслена сьогоднішнім днем.
2) Я вперто шукаю блефа в опонента :) Мені здається, що всі проти мене блефують, ререйзи блефові. Ця думка можливо обумовлена тим, що я активно граю, і мені здається, що опоненти не вірять в мою руку і 3-бетять. І от коли в мене A10+, J10+, різні пари, і я відкриваю рейзом в мене летить 3-бет. Ну з горем пополам я інколи падаю :) Але в більшості випадків я вперто продовжую думати, що через мою активність мене хочуть заблефувати. І поплачуюсь за це. І не важливо я в позиції проти них чи ні. А коли ще й взагалі практично попадань у флоп (як сьогодні) не маю, то задумуєшся про свою кваліфікацію, і скажу відверто не в найкращу сторону. Одним словом, треба щось із цим робити.
3) Через покер пропустив сьогодні спортзал. Медаль мені за це :D

Тепер про хороше:

Я практично сьогодні не тільтува :) Ну було трохи побурмотів собі шось трохи під ніс :) , але не більше. Більше все-таки було розчарування в ігрових діях, але не тільт. Книга "Ігри розуму" Джерада Тендлера та Баррі Картера робить свою справу. Треба обов"язково її дочитати.

П.С. Такі роздачі мабуть все-таки відрізняють хорошого гравця від поганого. Я, на жаль, на даний момент відношусь до другої категорії.
Наглядний приклад, коли я думаю, що проти мене грають не з кращою рукою!!!

Poker Stars, $0.91 Buy-in (10/20 blinds, 3 ante) No Limit Hold'em Tournament, 9 Players
Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: 1,500 (75 bb)
BB: 1,500 (75 bb)
UTG+1: 1,500 (75 bb)
UTG+2: 1,500 (75 bb)
MP1: 1,500 (75 bb)
MP2: 1,500 (75 bb)
MP3: 1,500 (75 bb)
CO: 1,500 (75 bb)
Hero (BTN): 1,500 (75 bb)

Preflop: Hero is BTN with 8Изображение AИзображение
UTG+1 folds, UTG+2 raises to 60, 4 folds, Hero calls 60, 2 folds

Flop: (177) 8Изображение 5Изображение AИзображение (2 players)
UTG+2 bets 88, Hero raises to 176, UTG+2 calls 88

Turn: (529) 7Изображение (2 players)
UTG+2 checks, Hero bets 264, UTG+2 raises to 660, Hero raises to 1,261 and is all-in, UTG+2 calls 601 and is all-in

River: (3,051) JИзображение (2 players, 2 are all-in)

Results:
 Spoiler
3,051 pot
Final Board: 8Изображение 5Изображение AИзображение 7Изображение JИзображение
UTG+2 showed 8Изображение 8Изображение and won 3,051 (1,551 net)
Hero showed 8Изображение AИзображение and lost (-1,500 net)
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
pokerbabe писал(а):
Изображение
Приветики)приветствую тебя на этом проекте!желаю больших успехов!


Благодарю)))
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Отже, можна провести тимчасові підсумки по пакету.
Зіграно: 95 / 500
ROI: 48.39 %
БР: 145,97/100
Фінальний стіл: 26 р., з яких 1-е місце 5 р., 2-е місце 3 р., 3-е місце 3р., 4-е місце 2 р., 5-е місце 4р., 6-е місце 0 р., 7-е місце 4 р., ну і бабл бой - 7 р. :D

В загальному непогано, якби не вчорашній день, так взагалі було б чудово :) Для себе зрозумів одну річ: потрібно купувати більший монітор :) Мабуть це перше, що я куплю найближчим часом. Граю поки що 4 стола. Інколи не встигаю орієнтуватись. Але думаю, що це діло практики. За моїм монітором в принципі буде важко більше столів грати. Тому покупка монітора ціль № 1 :)

Ну і хочу поділитись однією роздачею. Скажу так - справедливість восторжествувала. Цей опонент не один раз мене переїхав з гіршою рукою. Тому радість від мого переїзду неймовірна. Отже дивіться :grin:

Poker Stars, $0.91 Buy-in (60/120 blinds, 15 ante) No Limit Hold'em Tournament, 7 Players
Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: 2,956 (24.6 bb)
BB: 821 (6.8 bb)
MP1: 4,851 (40.4 bb)
MP2: 2,566 (21.4 bb)
Hero (MP3): 3,328 (27.7 bb)
CO: 1,834 (15.3 bb)
BTN: 1,338 (11.2 bb)

Preflop: Hero is MP3 with AИзображение QИзображение
2 folds, Hero raises to 240, CO folds, BTN raises to 1,323 and is all-in, 2 folds, Hero calls 1,083

Flop: (2,931) 3Изображение KИзображение 3Изображение (2 players, 1 is all-in)
Turn: (2,931) JИзображение (2 players, 1 is all-in)
River: (2,931) TИзображение (2 players, 1 is all-in)

Results:
 Spoiler
2,931 pot
Final Board: 3Изображение KИзображение 3Изображение JИзображение TИзображение
Hero showed AИзображение QИзображение and won 2,931 (1,593 net)
BTN showed AИзображение AИзображение and lost (-1,338 net)
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Ну що ж. Закінчився черговий день покеру. Залишилось відчуття якоїсь не досказаності. Наче в загальному йду в плюсі, сьогоднішній день в нуль, але на душі якось паскудно. Аналізуючи сьогоднішню гру, можу сказати, що грав як повний мудак. Все таки, мабуть, тільт взяв був наді мною гору. Тому що такі необдумані і нелогічні ходи робити ще треба постаратись, а в мене вийшло на ура. Дуже слабка гра була в стадії пуш/фолда. Одним словом, дитячі помилки.

Мене завжди дивувало те, що граючи один два три дні добре, вдумливо, не звертаєш уваги на бед біти чи програні коінфліпи, тримаєш свій рівень. А в інший день тебе наче підмінили. Найменший бедбіт, чи непопав у флоп і капець, всередині наче вулкан взірвався :( Думаю, що це і є причиною невдалих наступних дій. Попереду дуже багато роботи в цьому напрямку. Тільту бій :twisted:
Ще з поганого. Не вмію і не люблю грати в ХА :( Ні, перші місця займаю, але коли доходить до цієї стадії, то в мене таке відчуття, наче прийшов на екзамен, який не вивчив :) Може, хтось дасть якусь пораду, як діяти? Про погане наче все.

Не можу дочекатись першого заняття з тренером, ще 25 турнірів і відравлю хенд хісторі. А потім буду очікувати на знайдені тренером недоліки моєї гри. Сподіваюсь багато почерпнути, бо відчуваю, що застряв на місці, потрібен якийсь поштовх для руху далі.

З хорошого. Збірна України з футболу виграла. :grin: Залишає за собою шанси на прямий вихід на Євро. Потрібно всього-навсього перемогти не вмотивованих іспанців, які, мабуть, привезуть 3 склад. Хлопці, я в вас вірю. Не підведіть! Дайте ще трішки позитивних емоцій. 8)

Мабуть, що все.

Турніри: 125 / 500
Профит: + $54.47

А ось цим я не задоволений взагалі. Чесно, думав, що буде краще, але, як казав Мирон Богданович Маркевич (тренер ФК "Дніпро") "То таке" (с) :) Попереду ще багато роботи.

П.С. На наступний тиждень обов"язково не пропускати спортзал!!!!
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Зіграв 150 турнірів і відправив тренеру. Чекаю з нетерпінням першого тренування.
Сьогодні нічого особливого за покерними столами в принципі не відбувалось. Звичайний день. Хоча знову вважаю, що зіграв погано. Треба краще. Відчуваю, що можу краще.
Згадав. Сьогодні мене відвідала одна думка. За зіграних 150 турнірів я помітив таку кількість випавших "каре", яку не бачив за всі 900 з хвостиком турнірів, що я зіграв взагалі :shock: А в загальному все по плану.

Турніри: 155 / 500
Профит: + $72,16
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Сьогоднішній день ознаменувався цікавою річчю: я не попав в призи у жодному турнірі. Ось так. Зіграно було 11 раз, після чого я прийняв рішення, що вистачить. Треба вчасно виходити з гри, коли не йде вона. Не можу сказати, що капець як мені не фортило. Але, мабуть, приймав неправильні рішення в тих ситуаціях де потрібно було зіграти простіше. Я думаю, що це була ключова роздача (опубліковано нижче), після якої все пішло шкереберть. Зараз, аналізуючи в голові все, що сталось, думаю, що це був самий звичайний тільт. Я не псіхував, не кричав в істериці, але всередині, мабуть, була злість, яка в результаті і відключила моє логічне мислення. І получилось так, як получилось. Знову він виходить і робить порядки в моїй грі. Сильний супротивник. Я думав, що навчився його контролювати... :cry:

Турніри: 166 / 500
Профит: + $61.47

А ось, власне і ключова, на мій погляд, роздача:

Poker Stars, $0.91 Buy-in (15/30 blinds, 4 ante) No Limit Hold'em Tournament, 8 Players
Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: 1,386 (46.2 bb)
BB: 1,737 (57.9 bb)
UTG+2: 1,525 (50.8 bb)
MP1: 1,542 (51.4 bb)
MP2: 1,367 (45.6 bb)
Hero (MP3): 1,437 (47.9 bb)
CO: 1,128 (37.6 bb)
BTN: 1,665 (55.5 bb)

Preflop: Hero is MP3 with 9Изображение JИзображение
UTG+2 folds, MP1 raises to 90, MP2 folds, Hero calls 90, CO calls 90, 3 folds

Flop: (347) 3Изображение QИзображение QИзображение (3 players)
MP1 checks, Hero bets 210, CO folds, MP1 raises to 420, Hero calls 210

Turn: (1,187) 5Изображение (2 players)
MP1 checks, Hero bets 540, MP1 raises to 1,028 and is all-in, Hero calls 383 and is all-in

River: (3,033) JИзображение (2 players, 2 are all-in)

Results:
 Spoiler
3,033 pot
Final Board: 3Изображение QИзображение QИзображение 5Изображение JИзображение
MP1 showed QИзображение JИзображение and won 3,033 (1,596 net)
Hero showed 9Изображение JИзображение and lost (-1,437 net)
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Для себе виробив одне правило: ніколи не буду більше розігрувати АА слоуплей. Тільки по максимуму агресивна гра, навіть з пот бетом чи овер бетом, лиш би всі упали. То просто дурдом якись, скільки разів я їх програв постфлоп. Я розумію, що не потрібно влюблятись в свою руку і т.д. і т.п. Ця рука для мене гарна від тепер тільки на пушах і крапка. Так, розігрувати я їх не вмію. І взагалі від тепер ми з ними в розводі :|

П.С. А може я є фіш? :?
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Отчет о тренировке

Дата проведения:13.10.2015
Тренер: pokerukr
Активный ученик тренировки: Bilandv
Оценка тренировки: 10 из 10

Заметки:
Основна проблема - Тільт. Прибрати будь-які муви. Грати потрібно чітко по карті. В початковій стадії турніру грати тайтово.

Выявленные ошибки:
1) Сайзінг
2) Префлоп діапазон
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Ці дні були мінусові. І відповідно бажання, як такого щось писати не було. Дивився та аналізува свою гру. Сьогоднішній день трохи вийшов плюс.

Турніри: 226 / 500
Профит: + $54,76
ROI: 24,23%

Графік виграшів по пакету.

grafik.png
grafik.png (35.85 КБ) Просмотров: 5053
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Отчет о тренировке

Дата проведения:16.10.2015
Тренер: pokerukr
Активный ученик тренировки: Bilandv
Оценка тренировки: 10 из 10

Заметки:
Прибрати будь-які муви в ранній стадії, а також слоуплей чи чек рейзи. Попав у флоп, дібрав з опонента, не попав - викинув. Вчити калькулятор))) Прийдеться полюбити математику)))

Выявленные ошибки:
1) Надто низький ПФР в пізній стадії з СО та ВТN.
2) Блеф в ранній стадії))
3) Завеликий кбет в 3бет потах
4) Не думаю про руку опонента в діапазонах
5) Слоуплей при попаданні у флоп в ранній стадії.
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
В голову лізуть дибільні думки на рахунок моєї кваліфікації. Важко грати тайтово на початку турніру. Карта не приходить, відповідно стек не можу нарощувати. А останні дні вона вперто не хоче приходити, а потім - короткий стек. І починається лотерея з пуш-ботом. А, як правило, коли приходить велика кишенькова пара, то ніхто і не проплачує. Ось такі от справи. Тренер сказав підтягнути ПФР в пізній стадії. А як я його зможу підтягнути, якщо 9-13 ББ як правило, ну, може, інколи трішки більше. Ну ж не будеш зі всім пушити. А поставиш 2 ББ, і, тут як тут, знайдеться охочий запушити в тебе. Але поки борюсь. Хоча і топчусь на місці, але маю загальний плюс по пакету. Коли грав лузовіше, то якось воно складалось легше, а, може, мені просто фартило. ХЗ. Ладно, на цьому все.

Турніри: 259 / 500
Профит: + $63,89
ROI: 24,67%
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Задание тренера

Дата проведения:16.10.2015
Тренер: pokerukr

Задание тренера:
5 раздач, подробный анализ с описанием диапазонов и комбинаций.

Ответ на задание тренера:
1) viewtopic.php?f=337&t=7744
2) viewtopic.php?f=337&t=7743
3) viewtopic.php?f=337&t=7742
4) viewtopic.php?f=337&t=7741
5) viewtopic.php?f=337&t=7740

Трудности с которыми столкнулись при выполнении задания:
Важко прикидати діапазони походу гри, але стараюсь.
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Зіграв сьогодні коротеньку сесію на 9 турнірів. На більше не вистачило сил. Все-таки 2 тиждні підряд ігри, мабуть, виснажили. Потрібно трішки відпочити. Але, знаючи себе, завтра знову в бій :) Під час сесіїї нових думок взагалі не виникло. Грав собі та й грав. Важко для мене під час гри рахувати діапазони опонентів. Поки що получається так приблизно. Але надіюсь, що це діло практики та часу. І згодом воно буде даватись легше. На цьому все. Пішов я відпочивати, а то дружина скоро на розвід подасть, що забув про неї :)

П.С. Сьогоднішня сесія в плюс. І це радує.

Турніри: 268 / 500
Профит: + $83,57
ROI: 31,18 %
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Всім доброго дня. Я, як і планував, взяв на понеділок вихідний від покеру. Реально, як і від будь-якої іншої роботи, потрібно відпочивати. Хоч я і грав би сутками напрольот, але моральне виснаження все-таки присутнє. Але то і на краще. Бо крім покеру є ще багато цікавих і корисних речей і забувати про них, як мінімум, тупо. Накінець-то сів за руль своєї "Машки" :grin: За ці тижні я і забув як це кльово кермувати :grin: Крім того, зробив ще багато корисних речей. Одним словом, відпочинком був задоволений.

У вівторок з повними силами і світлим розумом почав я свою сесію. Щоб не вдаватись в подробиці чи розказувати, як все погано, я її закінчив після приблизно двох з половиною зіграних годин і 11 програних турнірів без жодного ітм. Надалі я вирішив свою долю не випробовувати. І не можу сказати, що мені не перло. Проаналізувавши ряд роздач, як мінім в двох можна було не програвати, а в одній я взагалі псіханув, і запушив на флопі в опа, в завідомо сильнішу руку. Такого за собою давно не замічав. І не скажу, що то тільт. Тільт, який у мене був ще пів року назад і реакція на програші зараз, то небо і земля. В цьому плані я собою задоволений. Але те, коли знаю, що в суперника рука краща і треба фолдити, хочу вже вкотре переконатись, що я правий і роблю колл :| А потім ну от я був правий. Згідний, тупа картина. І тупі вчинки, але вони присутні, а в хорошого гравця такого не повинно бути. Отже, працюємо далі.

Динамо вчора не програло і добавило позитивних емоцій, і надії в плані виходу в раунд плей офф. Тепер потрібно, як мінімум, не програти в Англії.

Дякую за увагу :grin: Піду я починати сьогоднішню сесію. Успіхів мені :D
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Мда. Початок сесії не дуже:

Poker Stars, $0.91 Buy-in (25/50 blinds, 6 ante) No Limit Hold'em Tournament, 8 Players
Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: 5,233 (104.7 bb)
BB: 1,521 (30.4 bb)
UTG+2: 1,847 (36.9 bb)
MP1: 1,687 (33.7 bb)
MP2: 980 (19.6 bb)
MP3: 2,221 (44.4 bb)
CO: 1,692 (33.8 bb)
Hero (BTN): 1,508 (30.2 bb)

Preflop: Hero is BTN with AИзображение AИзображение
UTG+2 raises to 125, 4 folds, Hero raises to 275, 2 folds, UTG+2 calls 150

Flop: (673) JИзображение 2Изображение 7Изображение (2 players)
UTG+2 checks, Hero bets 375, UTG+2 calls 375

Turn: (1,423) JИзображение (2 players)
UTG+2 checks, Hero bets 852 and is all-in, UTG+2 calls 852

River: (3,127) KИзображение (2 players, 1 is all-in)

Results:
 Spoiler
3,127 pot
Final Board: JИзображение 2Изображение 7Изображение JИзображение KИзображение
UTG+2 showed JИзображение JИзображение and won 3,127 (1,619 net)
Hero showed AИзображение AИзображение and lost (-1,508 net)
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
На жаль, і сьогоднішній день в мінус. Тому приведу просто сухі цифри:

Турніри: 305 / 500
Профит: + $74,85
ROI: 24,54 %

Графік виграшів по пакету:

grafik 1.png
grafik 1.png (35.66 КБ) Просмотров: 4988


П.С. Один плюс все-таки є. Сьогодні не те щоб тільт, жодного псіха не було. З чим це зв"язано не знаю, але хочу вірити, що це все-таки результат моєї психологічної роботи.
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Останні дні були напружені і тому грав не багато. Вчорашня сесія була добра, але є одне "але". Я зіграв у мінус. Почав робити старі помилки. На явно сильнішу комбінацію опонента з сетом не скидував. І тупив багато. Получаєтсья якись парадокс. Коли карта не заходить, дисципліни в мене хоч відбавляй, і тяжко якось попадаю в призи. А коли часто попадаю у флоп чи проплачують монстрів, дисципліни взагалі немає. Замість того щоб зробити дисциплінований фолд, я роблю кол, як результат, комфортний стек перетворюється в короткий. Дисципліна храмає сильно в цьому плані. Не знаю, якщо чесно, як її поправити. Роздрукував аркуш паперу і поставив перед монітором :grin: "Дисципліна" :grin: Надіюсь, що допоможе.

Не можу позбавитись від привички щось "ісполняти" на постфлопі. В принципі, в мене плани, як на мене, по "ісполненію" не погані, але я забуваю один момент: тут купа слабких гравців. І їм всерівно, що я хочу показити. В них є мін пара і цього достатньо щоб іти до кінця :? Знаю, що так неправильно. Але привички є привички. Якби не відсутність дисципліни та бажання заблефувати, чи полу блефувати, думаю, результати були б набагато кращі. Тому я можу винити тільки самого себе.

Про тільт. Його взагалі немає, тільки б не наврочити. Я з себе просто в шоці. Такі перетворення. Це дійсно сильно радує. Але про його існування не потрібно забувати.

Турніри: 341 / 500
Профит: + $70.14
ROI: 20,57 %
ITC Points: 16,122 ITC
Поблагодарили: 5 раз.
Сообщения: 120

6 месяцев в проекте ITCJunior
Під час відігравання сесії була купа думок, а зараз якось в голові пусто і особливо нічого не можу придумати. Останнім турніром вдалось витягнути сесію в плюс. По іронії долі в ХА я залишився з бразильцем, який переїхав моїх АА з К5. Думав, що після цього бед біту вилечу. Але залізна воля :x та дисципліна 8) зробили своє діло. Хоча, мабуть, без фарту, в кінці кінців, не обійшлось, так як мій інет під завершення турніру заглючило, і останні три роздачі я просто запушив. Правда, не з мусором. 33 вистояли та потім 22 його добили :twisted: Ось така-от іроня долі. Не знаю чому, але після сьогоднішньої сесії я як морально, так і фізично виснажений.

Сьогодні глянув ХМ 2, і виявляється, в мене було 26 ХА, 16 з яких я програв. Це ну дуже слабка сторона моєї гри. Треба щось із цим робити.

Про тільт. Мабуть, він все-таки був, аніж його не було. Але якийсь він дивний, зовсім не вплинув на адекватність моїх дій. Я як був розсудливим і вдумчивим, таким і залишився. Я тепер точно можу класифікувати "свій тільт". Згідно книги "Ігри розуму", в мене тільт "не люблю програвати". Бо на кожен бед біт, у мене всередині наче комок підступає до горла та з"яляється розчарованість і пустота. Раніше цього вистачало для початку необдуманої та авантюрної гри, але не зараз. Тому я думаю, що в мене гарно получається його контролювати та не давати затьмарити мені розум.


Турніри: 383 / 500
Профит: + $95,06
ROI: 24,82 %

Графік виграшів по пакету:

grafik 2.png
grafik 2.png (34.3 КБ) Просмотров: 4959
След.

Вернуться в Дневники обучения для новичков

бонусы:
для связи:
+380958534715
+380960880089